ජාත්‍යන්තර කාන්තා දින ආශිර්වාද පූජාව අගමැති ප්‍රධානත්වයෙන් (ඡායාරූප)

ජාත්‍යන්තර කාන්තා දින ආශිර්වාද පූජාව අගමැති ප්‍රධානත්වයෙන් ඊයේ දින කැලණිය රජ මහා විහාරයේදි පවත්වනු ලැබූ බව රජයේ ප්‍රවෘත්ති දෙපාර්තමේන්තුව නිවේදනය කරනු ලැබිය.

අදාල නිවේදනය පහතින්

No photo description available.
May be an image of text that says "අමාත්‍යවරුන්වන රුන්වන මහාවාර්ය ජී.ඵල් පිරිස්, ප්‍රසන්න රණතුංග, ලංකා පොදුජන කාන්තා පෙරමුෙ සහාපතිනි අමාත්‍ය පවිත්‍රා දේව් වන්නිආරච්ච්, රාජ්‍ය අමාත්‍යවරුන්වන සිසිර ජය ප්‍රසන්න රණවීර, පාර්ලිමේන්තු මන්ත්‍රී නලින් ප්‍රනාන්දු, සබරගමුව පළාත් සහාවේ සහාපති ජයරත්න, ප්‍රාදේශිය සහා සහාපතිවරුන්,මන්ත්‍රීවරුන් ඇතුළු මහජන නියෝජිතයන් සහ ලංකා පොදුජන කාන්තා පෙරමු න සමාජික සාමාජිකාවන් ඇතුළු මහත්ම මහත්මීන් රැසක් මෙම අවස්ථාවට එක්ව සිටියහ. Weliita රොහාන් වැලිවිට, අග්‍රාමාත්‍ය මාධ්‍ය ලේකම්. 0774054198 58, අර්නස්ටි සිල්වා දුරකථන தொலைப்பேச் இலக்கம் 01125758170112575218 කොළඹ 07. ஏர்சால்ட் தசில்வா மாவத்தை, கொழும்பு 07. 0112574143 58,Sir SilvaMawatha,"
May be an image of one or more people and people standingMay be an image of 4 people and people standingMay be an image of 4 people and people standingMay be an image of 6 people, people standing and people sittingMay be an image of one or more people, people standing and outdoors